Po raz kolejny lekarze weterynarii i pracownicy inspekcji weterynaryjnej wyjechali na wycieczkę.
W dniach 7-9.06.2019r zwiedzaliśmy Troki – Zamek Wielkich Książąt Litewskich, stolicę Litwy-Wilno. Zobaczyliśmy między innymi Cmentarz na Rossie, Górę Trzech Krzyży, Stare Miasto, Ostrą Bramę, Ratusz, Pałac Prezydencki, Kościół św. Anny, Uniwersytet, Katedra i Plac Giedymina.
W drodze powrotnej zatrzymaliśmy się w Augustowie, skąd wypłynęliśmy statkiem, tym samym, którym płynął 20 lat temu Jan Paweł II.
Rejs po jeziorach Niecko i Białym oraz krótkiej wizycie w Studzienicznej, niezwykłe miejsce które odwiedzał Papież gdzie zakończyliśmy zwiedzanie tego pięknego regionu.
Naszym przewodniczkom podarowaliśmy albumy pokazujące uroki regionu Świętokrzyskiego.
Zapraszamy do obejrzenia galerii:

