Część z Państwa pewnie wie, że pracownicy Inspekcji Weterynaryjnej czując swoją bezsilność w walce o poprawę warunków kadrowo-płacowych oraz systemowych, rozpoczęli protest. W ramach solidarności zawodowej, chcielibyśmy Państwa prosić o poparcie i szerokie rozpropagowanie naszej akcji protestacyjnej. Część z Państwa jest związanych zawodowo z IW, część ma tam swoich znajomych, przyjaciół lub rodzinę, Państwa wsparcie będzie bardzo pomocne aby wytrwać w dążeniu do poprawy funkcjonowania IW.

W związku z czym proponujemy aby w widocznym miejscu, w Państwa miejscach pracy umieścić załączony plakat popierający naszą akcję. Ci z Państwa, którzy wykonują dla IW prace z wyznaczenia, celem szerszego rozpowszechniania, mogą umieścić ten plakat na swoich samochodach (przykład w załączeniu).

Jak wiemy obecnie ogromną rolę odgrywa Internet, a więc prosimy również o:
1. umieszczenie zdjęcia plakatu w Państwa mediach społecznościowych z #WspieramProtestInspekcjiWeterynaryjnej
2. polubienie naszej strony na portalu Facebook: https://www.facebook.com/ozzpiw/
3. udostępnianie naszych postów oraz oznaczanie naszej nazwy w postach @Ogólnopolski Związek Zawodowy Pracowników Inspekcji Weterynaryjnej,
4. Przesłanie na nasz adres biuro@ozzpiw.pl zdjęć z umieszczonymi przez Państwa plakatami (przesłane przez Państwa zdjęcie może być wykorzystane do propagowania naszego protestu),
5. Jeśli chcą Państwo wyrazić pisemne wsparcie dla naszej akcji będzie nam bardzo miło. Można je wysyłać na powyższego emaila lub adres korespondencyjny ul. Ku Dołom 6, 44-100 Gliwice.

Jednocześnie chcemy poinformować o możliwości wstąpienia do naszego związku lekarzy weterynarii oraz innych osób wyznaczonych z ramienia Powiatowego Lekarza Weterynarii (szczegóły – https://ozzpiw.pl/zostan-czlonkiem/). Zapraszamy do kontaktu z nami.

Z wyrazami szacunku,

Sara Meskel
przewodniczacy@ozzpiw.pl
www.ozzpiw.pl | fb.me/ozzpiw
tel. 668290922

 

Pobierz:

Pobierz -plakaty